Teraz zapis do Stowarzyszenia KS Do Celu jeszcze szybszy i jeszcze prostszy!!!

Patrząc na rozwój naszego stowarzyszenia w pierwszym półroczu jego istnienia, widać wyraźnie, że KS Do Celu wzbudza zainteresowanie. W ciągu pół roku liczba członków zwiększyła się dwukrotnie!!! 😉 Aby wyjść temu naprzeciw usprawniliśmy proces zapisywania się do stowarzyszenia. Od teraz aby dołączyć do KS DO Celu, obecnie najlepiej utworzyć konto na stronie https://docelu.eu/zarejestruj/ . Następnie trzeba uzupełnić dane osobowe (imię, nazwisko, adres) i wpłacić składkę roczną (50zł w pierwszym roku członkostwa, 20 zł w kolejnych latach członkostwa). Nie ma dodatkowych warunków przyjęcia. Zapis trwa ok 4-6 minut + przelew, a aktywacja konta zajmuje co najwyżej 1 dzień roboczy. Cała interakcja między kandydatem na członka stowarzyszenia, a KS Do Celu odbywa się za pomocą naszego systemu informatycznego.

W ten sposób do końca kwietnia br. wyeliminujemy całkowicie z obiegu nasze papierowe deklaracje. Każdy kto chciałby jeszcze zapisać się przy pomocy papierowych deklaracji może to zrobić tylko do końca kwietnia. Nie zalecamy jednak obecnie takiego działania. Potem i tak trzeba będzie utworzyć konto na naszej stronie po to by móc w pełni korzystać z informacji tam zamieszczonych, forum wymiany myśli oraz mieć dostęp do oferty wydarzeń przez nas organizowanych. Członkostwo osób które zapisały się do stowarzyszenia na podstawie papierowych deklaracji jest ważne, ale obecnie trzeba utworzyć swój profil na naszej stronie internetowej. Zapewniam że nie stanowi to dodatkowego obciążenia dla obecnych członków i nie generuje też z tego tytułu dodatkowych kosztów.

KS Do Celu funkcjonuje od 03.06.2023r. jako stowarzyszenie kolekcjonerów broni palnej. Jest aktywne, mamy obecnie blisko 50 członków, planujemy uzyskać licencję klubową by stać się stowarzyszeniem kolekcjonersko sportowym. Jeśli uda nam się rozszerzyć, każda osoba będzie mogła (ale nie będzie musiała) rozszerzyć swój typ członkostwa dodatkowo o przynależność do sekcji sportowej w KS Do Celu.

Scroll to Top