1,5% PIT na KS Do Celu

Przekaż nam 1,5%PIT, wykorzystamy w naszych działaniach.

KS Do Celu to stowarzyszenie, które powstało na bazie GAT Ziemia Przemyska, dzięki umowie z Centrum Inicjatyw Lokalnych może myć beneficjentem 1,5% Twojego podatku. Działamy poważnie od ponad trzech lat, mamy swoje pomysły i plany które chcemy realizować w strzelectwie. Przekazując pieniądze wesprzesz misję popularyzacji hobby strzeleckiego, kolekcjonerskiego a także łucznictwa tradycyjnego.

Twoja pomoc pozwoli nam rozwijać nasze stowarzyszenie oraz realizować nasze plany i pomysły. Organizujemy treningi strzeleckie. Gościmy na razie na kilku strzelnicach na Podkarpaciu. Planujemy organizować jeszcze więcej treningów ponieważ nasze możliwości stale rosną. Planujemy organizować zawody i pikniki.

1,5% PIT mocno pomoże nam w realizacji planów planów a przede wszystkim uzyskać licencję klubową PZSS a także rozpocząć planowanie budowy własnego obiektu na terenie Podkarpacia. Jeśli chcesz mieć niekomercyjne miejsce do strzelania na Podkarpaciu, przekaż na nam swoją darowiznę w postaci 1,5%.

Wspieramy zbieranie wpłat od wszystkich potencjalnych zainteresowanych: rodzina, znajomi, współpracownicy, klienci, kontrahenci. Rób to etycznie: nie zmuszaj, nie wpisuj nieświadomych lub niechętnych osób. 1,5% PIT to pieniądze publiczne i zostaną użyte w działaniach organizacji. Przekonuj innych mówiąc, że ich wsparcie pomoże bezpośrednio Tobie. Wystarczy wpisać KRS 0000 215 720 oraz cel szczegółowy: KS Do Celu, i zaznaczyć przekazanie danych. Proste.

Przekazanie 1,5% PIT nie jest trudne. Darowizny w postaci 1,5% PIT możemy gromadzić na podstawie umowy z Centrum Inicjatyw Lokalnych. Aby mogło być zaliczone na nasze konto pamiętaj aby w zeznaniu podatkowym zamieścić w polu Cel szczegółowy: KS DO CELU.  

W polu „Numer KRS” wpisujesz nr KRS 0000 215 720.

Zaznacz kwadrat przekazywania danych darczyńcy i konieczność wpisania celu szczegółowego: KS Do Celu — bez tego wpłata może się zgubić! To samo powiedz znajomym i rodzinie, którzy zdecydują się na przekazanie nam 1,5%PIT.

Jeśli wolisz po cichu i bez podziękowań wesprzeć nasze działania to też super! Wystarczy w formularzu PIT uzupełnić pole „Numer KRS” w sekcji „wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego KRS 0000 215 720. Dzięki!

Scroll to Top