NAJBLIŻSZE WYDARZENIA W KS DO CELU

Dla członków naszego stowarzyszenia oraz kandydatów na członków stowarzyszenia przygotowujemy następujące wydarzenia, podczas których można postrzelać z nami. Zgłoszenia oraz dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na maila marcus@docelu.eu oraz za pośrednictwem naszego facebookowego profilu docelu.eu https://www.facebook.com/docelu.eu

Strzelnica w Przemyślu w każdy wtorek od godz. 17.30.

W każdy wtorek od 17.30 spotykamy się na strzelnicy w Przemyślu.

Luty 2024

Podstawy obsługi broni

W najbliższym czasie w lutym br. zapraszamy członków naszego stowarzysznia oraz wszystkich którzy pragną poznać podstawy obsługi broni krótkiej i długiej. Zachęcamy do udziału osoby początkujące oraz tych którzy dawno nie strzelali a chcieliby sobie przypomnieć postawy, zgrywanie przyrządów celowniczych, zasady bezpieczeństwa podczas posługiwania się bronią itp. Zapraszamy.

Marzec 2024

Medycna Pola Walki

To wewnętrzny kurs naszego stowarzyszenia. Zapraszamy jednak do udziału w nim wszytskich zainteresowanych spoza naszego stowarzyszenia. Medycyna Pola Walki opiera się na szybkim wdrożeniu działań mających powstrzymać zgon, do którego może dojść w wyniku wykrwawienia, niedrożności dróg oddechowych czy innych obrażeń. Podczas kursu uczestnicy zapoznają się z prcedurami ratującymi ludzkie życie m.in dotyczączymi zakresu rozpoznawania masywnych  krwotoków, stosowania opatrunków homeostatycznych, oraz nabędą umiejętności korzystania z opaski uciskowej, tzw. stazy taktycznej, a także wykonywania masażu serca. W naszym stowarzyszeniu raz w roku ten kurs jest obowiązkowy dla Prowadzących Strzelanie. Wszystko oczywiście pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zachęcamy do kontaktu.

Kwartalny Dzień Strzelecki

Pod tą roboczą nazwą raz na kwartał odbywają się w ramach naszego stowarzyszenia zajęcia wyłacznie dla członków. To zajęcia podczas których uczestnicy korzysztają ze strzelnicy w dowolny dla siebie wybrany sposób. Strzelają na różnych dystansach, w różnych postawach, z różnych rodzajów broni, na różnych stanowiskach. Do dyspozycji mają dystans od 10m do 300. Postawy od leżącej poprzez klęczącą do stojącej. Korzystają od pistoletów, karabinów, strzelb a nawet łuku tradycyjnego. Do dyspozycji mają stanowiska leżące oraz zasłony. Na koniec w ramach rywalizacji z uczestnikami wydarzenia każdy może zmierzyć się w wykonywaniu wszytskich strzelań na czas. Wszytsko oczywiście w zgodzie z zasadami bezpieczeństwa.

Kwiecień 2024

Kurs sędziego PZSS 3 stopnia.

Kwiecień zaczniemy od kursu sędziego strzelectwa sportowego PZSS III stopnia. Zaproszeni do udziału są wszyscy zainteresowani. Kurs zaplanowany jest na 14 kwietnia od godziny 9.00. W ramach kursu będzie mozna nabyć uprawnienia sędziego PZSS 3 stopnia oraz uaktualić uprawnienia jeśli komuś się skończyły. Kurs poprowadzi osoba z Kolegium Sędziowskiego PZSS. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Pistolet, Karabin A i B

Oprócz wszystkich przedstawionych tutaj wydarzeń będziemy prowdadzić strzelania z pistoletu i karabinu dla osób początkujących poziom poziom A, kórzy chcą nauczyć się podsatw posługiwania się bronią oraz dla tych już nieco zaawanasowanych poziom B. Do udziału w wydarzeniach zapraszamy już dzisiaj. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Scroll to Top