Dołącz do nas

Jak się zapisać?

A więc chcesz się zapisać. To nic trudnego. Nie musisz pisać żadnych wniosków, nie musisz szukać osób polecających, nie musisz szukać znajomości z prezesem, sekretarzem itp. Art. 58 ust. 1 Konstytucji mówi „Każdemu zapewnia się wolność zrzeszania się”. My to rozumiemy tak samo. Zapis do Stowarzyszenia KS Do Celu jest prosty i tani. Obiecujemy że w najbliższej przyszłości będzie jeszcze prościej i jeszcze taniej.

Założenie konta w systemie informatycznym

Aby dołączyć do stowarzyszenia, obecnie najlepiej utworzyć konto na stronie docelu.eu. Następnie uzupełnij dane osobowe (imię, nazwisko, adres) i wpłać składkę roczną. Nie ma dodatkowych warunków przyjęcia. Zapis trwa ok 4-6 minut + przelew, a aktywacja konta zajmuje 1 dzień roboczy.
Cała interakcja między Tobą, a KS Do Celu odbywa się za pomocą naszego systemu informatycznego.

Składka członkowska

Zwykłe członkostwo: 50zł rocznie w pierwszym roku członkostwa. Kolejne lata to koszt 20zł rocznie.
Rozszerzone członkostwo (+ sekcja sportowa) – w przygotowaniu.
Podane powyżej stawki składek członkowskich to stawki minimalne. Można wpłacić więcej, aby móc korzystać z organizowanych przez stowarzyszenie dodatkowych możliwości (treningi, kursy itp.). Dołączając w okresie styczeń – październik, członkostwo jest opłacane na dany rok kalendarzowy. Od 1 listopada członkostwa są przedłużane już do końca następnego roku: np. opłacenie składki 05.11.2024 roku przedłuża ważność do 31.12.2025.
Składki członkowskie nie podlegają zwrotowi: wykorzystujemy je w działalności organizacji. Jeśli masz wątpliwości co do członkostwa, wstrzymaj się i najpierw i przemyśl. Wolimy jedną zdecydowaną, chcącą działać osobę, niż dwie, które w połowie drogi zrezygnują generując tylko problemy.

Konto do wpłaty

Numer konta do wpłaty pierwszej składki członkowskiej jest jeden dla wszystkich. Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej, gdy ta będzie gotowa otrzymasz indywidualny numer konta do wpłat. Stan swojego subkonta będziesz mógł sprawdzić w swoim profilu. System wykryje Twój przelew w jeden dzień i aktywuje konto. Od tej pory jesteś pełnoprawnym członkiem.
Wpłacając środki koniecznie pamiętaj o poprawnym tytule: „Składka członkowska Imię Nazwisko PESEL„. Inne, błędne tytuły przelewów są wyłapywane przez system i wymagają pisania sprostowań.

Scroll to Top