Papierowe zaświadczenie

A może elektroniczne?
Czy potrzebujesz papierowego zaświadczenia? To chwilę potrwa. Jeśli składasz i tak dokumenty elektroniczne (np licencję PZSS) lub umiesz obsługiwać ePUAP, szybciej i wygodniej będzie skorzystać z elektronicznej wersji zaświadczenia.

Na razie nie możemy wygenerować elektronicznego zaświadczenia. Błąd: Masz jeszcze nieaktywne konto

Kiedy otrzymam papierowe zaświadczenie?
Zaświadczenia wysyłamy listem poleconym w dużej kopercie (C4). Od żądania wysyłki do odbioru przez Ciebie listu minie około 14 dni.

Istnieje możliwość wysyłki do paczkomatu Inpost. W tym celu w edycji profilu podaj numer paczkomatu (oraz nr telefonu). Przesyłka dojdzie szybciej i w lepszym stanie. Uwaga! Każda wysyłka paczkomatem kosztuje dodatkowe 22 zł.

Na jaki adres wyślecie przesyłkę?
Na adres zapisany w profilu (adres główny).
Alternatywnie, w edycji profilu możesz podać adres korespondencyjny i tam wyślemy. Adres korespondencyjny będzie wydrukowany także na zaświadczeniu (przykład).

Co będzie w kopercie?
Zaświadczenie o członkostwie (zwykłe albo z adresem korespondencyjnym) oraz podbity i podpisany statut KS Do Celu. Czyli komplet dokumentów do wniosku o pozwolenie do celów sportowych lub kolekcjonerskich.

List będzie adresowany do:
Imię Nazwisko, Ulica, Kod pocztowy Miasto

Zaświadczenie wystawimy na dane:
Imię Nazwisko, PESEL Pesel, Ulica, Kod pocztowy Miasto

Możesz poprawić dane w edycji profilu. Zrób to zanim zlecisz wysyłkę: zaświadczenie jest tworzone w momencie kliknięcia w link na dole tej strony i zmiana danych osobowych później nie zmieni treści już zapisanego dokumentu.

Żądam wysyłki zaświadczenia!
Jak sobie życzysz. Możesz zlecać wysyłkę ile razy chcesz. Wysyłka będzie Cię kosztować 22zł.

Nie możesz zlecić wysyłki: Masz jeszcze nieaktywne konto

Scroll to Top