Strzelanie, sobota 17.02.2024 – podstawy obsługi broni

W ramach naszej stale pogłębiającej się współpracy ze Strzelnicą Load&Shot w Nienadowej, w sobotę 17 lutego członkowie KS Do Celu mogą wziąc udział w organizowanym przez nas strzelaniu. Do udziału zapraszamy równiez osoby nie zrzeszone w naszym stowarzyszeniu a chcące z nami postrzelać. W strzelaniu mogą udział wziąć również osoby które dopiero planują wstąpic na drogę strzelectwa, które chcą poznać podstawy bezpiecznego posługiwania się bronią palną, zarówno pistoletem jak i karabinem.

Wejście dla osób posiadających własną broń i amunicję kosztuje 85zł. W cenie jest strzelnica, prowadzący strzelanie, tarcze strzeleckie.

Wejście dla osób nie posiadających własnej broni kosztuje 120 zł. W cenie jest strzelnica, prowadzący strzelanie, tarcze strzeleckie oraz broń. Do ceny doliczyć należy ilość zużytej amunicji w zależności od potrzeb strzelca.

Aby wziąć udział w strzelaniu należy zarejestrować się mailowo. Zaczynamy od 9.30. Jeśli zajdzie potrzeba zrobimy drugą turę o 12.30. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego 2024 do 21.00

Jeśli chcesz przyjść, wyślij maila o poniższej treści:

Chcę wziąć udział w strzelaniu. Należę/nie należę (wybrać właściwe) do KS Do Celu.

Moje dane:

Imię i Nazwisko: Jan Kowalski
Email: jan.kowalski@domena.pl
Telefon: 500 600 700
Tura: 9.30
(jeśli nie będzie miejsć na dana turę poinformujemy w odpowiedzi)
Uprawnienia prowadzącego: NIE (lub ’tak’, jeśli masz takie uprawnienia)

na adres: marcus@docelu.eu
Wszystkie informacje muszą się znaleźć w mailu.

Scroll to Top