Ograniczenia komunikacji z PZSS

Aby zapobiec nieprawidłowej komunikacji członków KS Do Celu z PZSS, wprowadzamy ograniczenia. Działanie ma charakter uprzedzający.  

PZSS pomaga w naszej pracy. Dzięki przynależności do PZSS i zapisom bieżącego prawa, misja KS Do Celu, czyli popularyzowanie sportu strzeleckiego i legalnego posiadania broni nabierze tempa. Dobra współpraca ze Związkiem jako instytucją, ale także jego pracownikami, którzy są na pierwszej linii, jest dla nas kluczowa. Nie chcemy jej ryzykować.

Niektórzy z Was oczekują nieco zbyt dużo, zbyt szybko od PZSS. Przestrzegamy zatem osoby próbujące odreagować na pracownikach opóźnienia lub błędy (często mogą to być błędy zarządu KS Do Celu). Nie chcemy popsucia pozytywnej współpracy na linii KS Do Celu – PZSS, bez której wzrost klubu w przyszłości będzie niemożliwy.

Z powyższych powodów, rozpoczynając od dzisiaj, nieautoryzowana komunikacja z PZSS jest uznawana za działalność szkodliwą dla stowarzyszenia i będzie się wiązała z reperkusjami jak: upomnienie, kara finansowa, usunięcie z klubu.
Nieautoryzowana komunikacja to każdy rodzaj komunikacji z PZSS (np.: mail, telefon), na które stowarzyszenie nie wyraziło wcześniej zgody. Zanim nawiążesz kontakt z PZSS, musisz napisać do nas maila o pomoc w znalezieniu rozwiązania.

Jeśli masz jakiś problem, czy coś nie działa jak powinno albo się zastanawiasz co się dzieje: napisz do mnie maila marcus@docelu.eu. Pisz do mnie codziennie, jeśli musisz. Staram się na zapytania odpowiadać szybko i rzeczowo, będę się starał bardziej. Uzupełnię też brakujące opisy procedur i działań z PZSS, żeby odpowiedzi na większość pytań były w jednym miejscu.
KS Do Celu to stowarzyszenie i nawet 5% problematycznych członków to już sporo telefonów i maili. Godziny zmarnowane w PZSS. Chcemy się kojarzyć wyłącznie pozytywnie, dlatego zdecydowanie wolę przenieść 5% wymagających członków do innych klubów niż świecić za to oczami.

Jeśli nie wyrażasz zgody na ograniczenie Twojej wolności wypowiedzi: rozważ zmianę stowarzyszenia. My skupiamy się na przeszkoleniu nowych strzelców w najbliższej przyszłości, przyspieszenie Twojego patentu o tydzień jest ważne, ale nie kluczowe.

Scroll to Top