Numer konta bankowego

Wstęp
Otrzymujemy masę błędnych przelewów. Ich poprawa zajmuje dużo pracy, dlatego niniejsza strona zawiera podsumowanie wskazówek odnośnie kluczowej kwestii – pieniędzy.
Przeczytaj proszę wszystkie poniższe informacje, bo błędne przelewy będą Cię kosztowały czas, nerwy i opłatę karną.

Tytuł wpłaty
Jedyny poprawny tytuł przelewu to „Składka członkowska Imię Nazwisko Pesel„. Wysłanie jakichkolwiek środków z innym tytułem przelewu to błąd, który będzie trzeba wyprostować pisemnym oświadczeniem.
Błędne tytuły: „przelew”, „zasilenie”, „darowizna”, „dla do celu”, „na licencję”, „na zawody”, „na zaświadczenie”, „dopłata”, „środki finansowe”, „nadano na poczcie”, „skl czl”, „na konto”, „doładowanie”. Każdy z tych tytułów jest zły, błędny, niepoprawny. Każdy wiąże się z koniecznością wyprostowania i opłatą karną oraz zwrotem środków.
Poprawny tytuł przelewu: „Składka członkowska Imię Nazwisko Pesel„. Jeśli wysyłasz do nas jakiekolwiek pieniądze, zawsze napisz ten pełen tytuł. Tylko ten jest poprawny, niezależnie od tego co się wydaje.
Wyprostowanie błędnej wpłaty wymaga pisemnego oświadczenia i opłaty karnej 10 zł. Nie wysyłaj pieniędzy z błędnym tytułem. Tylko „Składka członkowska Imię Nazwisko Pesel„.

Numer konta
W Stowarzyszeniu KS Do Celu każda osoba ma swój własny, indywidualny numer konta bankowego. Każdy profil ma inny numer konta bankowego. Jeśli weźmiesz numer konta bankowego z profilu kolegi, zasilisz jego profil, a nie swój. Musisz użyć swojego numeru konta bankowego, który jest podany poniżej:

Twój numer konta: 15160014621739156680000001
Ładniej zapisane: 15 1600 1462 1739 1566 8000 0001

Podsumowanie
Jeśli chcesz wysłać jakikolwiek przelew do Stowarzyszenia KS Do Celu, musisz wysłać na konto 15160014621739156680000001 z tytułem Składka członkowska Imię Nazwisko Pesel. Jeśli wysyłasz na inne konto lub z innym tytułem, to robisz błąd, który będzie Cię kosztował 10 zł opłaty karnej i zmarnowany czas na pisaniu oświadczeń. Tylko powyższy nr konta, tylko powyższy tytuł.
Jeśli cokolwiek jest (nadal) niejasne, napisz do mnie maila.

Scroll to Top