Przekaż 1% PIT na Braterstwo

W skrócie: Przekaż nam 1%PIT, wykorzystamy w naszych działaniach. Rozwiniemy ofertę szkoleniową, wybudujemy nowe obiekty. Każda złotówka pomaga.

Uwaga! W 2023 roku można przekazywać 1.5%PIT!

Jak wykorzystamy wpłaty 1%?

Stowarzyszenie KS Amator (KRS: 0000631563), czyli fundament Braterstwa, jest Organizacją Pożytku Publicznego. Działamy całkiem poważnie i mamy rosnące możliwości: m.in. możemy przyjmować wpłaty 1%PIT. Przekazując pieniądze wesprzesz misję popularyzacji hobby strzeleckiego i kolekcjonerskiego.

Twoja pomoc pozwala prowadzić najtańsze w Polsce stowarzyszenie strzeleckie, od lat pomagające dołączyć i pozostać w hobby strzeleckim. Organizujemy ponad setkę zawodów strzeleckich rocznie, kilkaset kursów na patent i innych szkoleń. Na strzelnicach gościmy rocznie kilkanaście tysięcy osób podczas najtańszych w kraju lub całkowicie darmowych wydarzeń.
Mamy przeszło 60 tysięcy członków z całej Polski. To np tysiące funkcjonariuszy i żołnierzy, dla których utrzymujemy błyskawiczną ścieżkę prywatnego pozwolenia, wyręczając ustawodawcę.

Stworzyliśmy i utrzymujemy ogólnodostępne, darmowe i dopracowane materiały szkoleniowe: PatentStrzelecki.eu (najlepszy system nauki przepisów i regulaminów dot. broni palnej, ponad 55 tysięcy użytkowników) oraz ProwadzacyStrzelanie.eu (kompletny kurs dla prowadzących strzelanie).

Otworzyliśmy i prowadzimy własną strzelnicę w Warszawie, która jest bardzo wyraźnie najtańsza (treningi u nas: 0 zł, treningi na innych obiektach 40 zł / h). 1%PIT mocno pomaga nam utrzymać ten obiekt. Jeśli chcesz mieć niekomercyjne miejsce do strzelania w Stolicy, przekaż na nas darowiznę.

W Kwietnie (gmina Malczyce) otworzyliśmy jedyną w Polsce zupełnie darmową strzelnicę, gdzie prowadzący strzelanie mogą zarezerować termin i prowadzić swoje zajęcia. Bez opłat!

Przekazanie 1%PIT z obniżką składki

Jeśli zbierzesz darowizny 1%PIT, to możesz złożyć wniosek o obniżkę składki członkowskiej. W naszej organizacji obniżki składki dotyczą różnych osób: pomagających na zajęciach, krwiodawców, ludzi walczących o nasze prawa. Jeśli wykażesz, że ponadprzeciętnie angażujesz się w zwiększenie liczby darowizn 1%PIT na naszą rzecz, także weźmiemy to pod uwagę.

Scroll to Top